Praca

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy

Asystent Projektanta Konstrukcji:

Zakres obowiązków:

- wykonywanie projektów konstrukcji stalowych i żelbetowych

- obliczenia statyczne i wymiarowanie

- uzgodnienia szczegółów projektowych

- dbanie o terminowe wykonanie zleceń

Od kandydatów oczekujemy:

- ukończone studia na kierunku Budownictwo lub w trakcie

- bardzo dobra znajomość programu AutoCad

- dokładność

- bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna

- umiejętność pracy w grupie oraz pod presją czasu

- atutem będzie znajomość programów wspomagających projektowanie

Oferta:

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

- duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w działaniu

- umowę o pracę

- wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania

Oferty zawierające CV i list motywacyjny oraz klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować na adres: biuro@bajprojekt.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Praktyki studenckie:

Oferujemy studentom możliwość odbycia Praktyk Studenckich. Podczas praktyk w naszej firmie przyszli projektanci mają możliwość wykorzystania swojej wiedzy akademickiej w biurze projektowym.

Oferta:

- możliwość zdobycia doświadczenia

Osoby zainteresowane praktyką prosimy o przesłanie aplikacji na adres biuro@bajprojekt.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.